środa, 15 czerwca 2016

Triki urodowe

Po długiej przerwie wracamy pełne energii, z nowymi pomysłami. Tym razem mamy dla was coś czego jeszcze nigdy u nas nie było. Przygotowałyśmy 6 trików, które na pewno ułatwią wam codzienny makijaż.

RZĘSY BEZ GRUDEK

Masz dość tego, że twój tusz pozostawia nieestetyczne grudki na twoich rzęsach? Mamy na to banalny i oszczędny sposób.
Wystarczy, że przed każdą aplikacją tuszu powycierasz jego szczoteczkę w chusteczkę higieniczną. Dzięki temu będziesz mogła nałożyć nawet kilka warstw maskary bez grudek i posklejanych rzęs.
SZYBKO SCHNĄCE PAZNOKCIE 

Tamtego wieczoru zapomniałaś pomalować paznokcie i nie masz na to zbyt dużo czasu rano, bo spieszysz się do szkoły lub pracy?
Po pomalowaniu paznokci włóż je na 3-4 minuty do lodowatej wody, dzięki temu twoje paznokcie szybciej zaschną i będziesz miała czas wypić poranną kawę. 
KOLCZYKI Z TWORZYWA SZTUCZNEGO 

Nie możesz nosić kolczyków z tworzywa sztucznego? Mamy na to radę. 
Po prostu pomaluj bezbarwnym lakierem drucik kolczyka wsadzany w dziurkę w uchu i problem z głowy.
IDEALNY OGONEK

Nie jesteś doświadczona w malowaniu idealnych ogonków? Nie martw się, mamy na to sposób. Przyłóż łyżkę stołową nad oko i odrysuj perfekcyjne zakończenie.
PACHNĄCE WŁOSY

Pragniesz, by twoje włosy pachniały po każdym przeczesaniu szczotką? Popsikaj szczotkę ulubionymi perfumami i dokładnie rozczesz włosy.


IDEALNIE UŁOŻONE BRWI

Twoje brwi nigdy nigdy nie układają się po twojej myśli? Wystarczy, że po swoim codziennym makijażu lekko posmarujesz brwi balsamem do ust lub wazeliną, a następnie je przeczeszesz.Mamy nadzieję, że się wam podobało. Jeśli chcecie więcej postów w tym stylu, dajcie znać w komentarzu. W wakacje będziemy wstawiać więcej postów i mamy dla was coś nowego. Do zobaczenia w następnym poście.